Düğün ile ilgili hiç olumsuz geri dönüş almadık...

Sevil hanım, Düğün ile ilgili hiç olumsuz geri dönüş almadık, biz de dahil herkes çok güzel geçtiğini söylüyor hatta düğün değil de parti gibiydi gördüğümüz en güzel düğündü diyorlar :) Yemeklerden müziklere mekanın sıcaklığına kadar övdü gelen herkes :)) Tekrar tekrar çok teşekkür ederiz.

- Zeynep & Levent

Haziran '15

Düğünümüzü bir kez daha yapma şansımız olsa...

Evlenmeye karar verdiğimizde, düğün ayrıntıları hakkında eşimin de benim de hiçbir fikrimiz yoktu. Araştırmalarımız sırasında birçok mekan seçeneği ile karşılaştık fakat hiçbiri tam anlamı ile bize hitap etmiyordu. Pırıltılı sandalye giydirmeleri, davetlilerin yarım bırakacağı kesin olan klişe menüler, binbir uğraşla hazırlanıp son anda bozulan masa düzenleri vs :) Sonrasında dugun.com aracılığı ile Kuzguncuk Yanık Mektep ile tanıştık. Zaten Sevil Hanım ile de tanışınca başka bir mekana bakmamıza gerek kalmadı. Mekanı işleten Sevil Hanım gerçekten çok profesyonel ve sizi anlayan biri; iyi ki sizi ve ekibinizi tanıdık! Düğünümüz 240 kişilik bir akşam kokteyli oldu. Ancak Yanık Mektep bir kokteylden bekleneni hem müzik hem eğlence hem de ikram konusunda oldukça aşıyor. Klasik bir patates kroket vererek işi bitirmek yerine orjinal ve gerçekten lezzetli ikramlarıyla hem sizi hem misafirlerinizi mutlu ediyor. Müzik konusunda da alışılmışın dışına çıkarak hem sizi yansıtacak hem de çok eğlenebileceğiniz bir düğün sunuyor. Biz düğünümüze gelen misafirlerin "Evet, bu Tuna ve Çağdaş'ın düğünüydü!" demesini istedik. Gerçekten müzikleriyle, ikramlarıyla ve dekorasyonuyla siz de doğallık ve sadelikten yanaysanız hiç düşünmeyin.. Biz çok eğlendik ve çok güzel vakit geçirdik, kalıplaşmış düğünlerin dışında bir akşam geçirdik. Düğünümüzü bir kez daha yapma şansımız olsa eminim yine burada yapardık :) Sevil Hanım; size ve ekibinize dostluğunuz, güleryüzünüz, emekleriniz ve davetiyemizin mimarı bir diğer Yanık Mektep gelini İrem ile bizi tanıştırdığınız için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

- Tuna & Çağdaş

Eylül '15

...iç kısmının da o kadar keyifli olduğunu gördük

50 kişilik nişan yemeğimizi karlı bir Ocak gününde masalsı bir havada gerçekleştirdik. Yazın bahçe ne kadar keyifli oluyorsa iç kısmının da o kadar keyifli olduğunu gördük, samimi dekorasyonuyla evimizdeymişiz gibi hissettik. Yemekler, servis ve müzikle ilgili de çok olumlu dönüş aldık sonrasında :) Sevil Hanım çok pratik, zevkli bir hanım zaten, birlikte çalışmak çok keyifliydi. Müthiş eğlendiğimiz bir akşam oldu, sonuç olarak biz "iyi ki" dedik :)

- Ayça & Burak

Ocak '16

İlk gittiğimiz yerdi, çıktığımızda kararımızı vermiştik.

İlk gittiğimiz yerdi, çıktığımızda kararımızı vermiştik. Rüya gibi bir gece yaşattılar, tadı damağımızda kaldı. 15 gün oldu, tüm telaşlarıma rağmen hala zamanı geriye saralım ve bir daha yaşayalım o geceyi diyorum. Tüm ekibe öncelikle Sevil Hanım'a düğün öncesi psikolojik destek ve yardımlarından dolayı teşekkürler...

- Bürümcük & Ersoy

Mayıs '16

Menümüzün vegan olmasını istiyorduk ama lezzetten de ödün vermek istemiyorduk

Bence düğün yapmakla ilgili içinizi en rahatlatacak şey mekan sahibi ile kafalarınızın uyuşması, güven duymanız ve sizden sonsuz desteğini esirgememesi. Sevil Hanım ve ekibi tam da böyle insanlar. Tanışırsanız anlarsınız ki ne olursa olun, ne isterseniz isteyin, eğer saygı çerçevesi içinde ise ve doğaya zarar verecek şeyler değilse gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. 

Biz iki vegan (hayvansal hiç bir ürün tüketmeyen - süt, yumurta, tereyağı, ipek, yün, vs.) 26 Mart'ta Yanık Mektep'te evlendik. Sevil Hanım bu süreçte bize inanılmaz destek oldu. Menümüzün vegan olmasını istiyorduk ama vegan olsun diye lezzetten de ödün vermek istemiyorduk. Sevil Hanım ve ekip inanılmaz bir menu hazırladılar, ilk deneyimleriydi ve muhteşemdi! 

Veganlıkla ilgili bir sürü insanın ön yargısını kırdığımıza inanıyorum o gün :) İstisnasız her şey çok lezzetliydi ve vegan olmayan herkes herşeyi ne kadar beğendiğini özel olarak iletti bize. Eğer vegansanız veya hayvanları sömürüsüne destek olmamayı seçiyorsanız, düğün mekanınız hazır! 

Bu arada klasik salatalık havuçtan bahsetmiyorum... Sebzeli quesadilla'lardan kabak carpaccio'lara inanılmaz şık, lezzetli atıştırmalıklar ve mezeler vardı. 

Düğünlerde aç kalmak klasik bir durumdur, bizde kimse aç kalmadı :D 
Bu arada Sevil Hanım, herşey bir yana herkesin favorisi mercimekli börek oldu, Ertan da düğünden beri sayıklıyor, evde yapmayı deneyeceğiz :)

 Yemekler dışında Yanık Mektep inanılmaz güzel, gizli, huzurlu bir bahçe. Ekip pırıl pırıl, genç, saygılı sempatik. Düğün süresince Sevil Hanım her an gözlemde, müdahaleye hazır. Katılacakları en keyfili ve iyi düğünü tanıdıklarınıza yaşatabilirsiniz. Hayal değil gerçek :)

- Naz & Ertan

Mart '16

...keşke imkanımız olsa bir organizasyon daha yapabilsek...

Sevil Hanım merhabalar, Sizi takip ediyoruz, yine çok güzel organizasyonlara imza atıyorsunuz :) Bizim düğünün olduğu gün kalabalık ve telaştan ben de Muhammet de açıkçası çok anlayamamıştık ama inanın herkesten o kadar güzel dönüşler aldık ki... Bir kere mekan ve dekorasyon inanılmaz beğenilmiş. Bununla birlikte servis hızı, çalışanların ilgi ve alakası tam not aldı :) Ayrıca, yiyeceklerin de çok lezzetli olduğunu söyledi herkes (ben sadece sarmalardan yiyebildim, gerçekten çok güzeldi). En çok küçük burgerler konuşuldu :) Söyleyebileceğim tek kötü yorum limonatanın erkenden bitmiş olması olabilir ki onun da çok beğenildiği için çabuk tükendiğine eminiz :) Her şey çok güzeldi bizim için. Bütün bu güzel dönüşleri alınca tadının damağımızda kaldığını anladık biz açıkçası, keşke imkanımız olsa bir organizasyon daha yapabilsek diye düşünmedik değil :) Ben herkese anlatıyorum ama zaten inanın gerek bile kalmıyor. Her şey için çok teşekkür ederiz. Elinize, emeğinize sağlık; hem sizin hem çalışan tüm arkadaşların.. Görüşmek üzere Sevgilerimizle,

- Gizem & Muhammet

Mayıs '16

...en büyük avantajının merkezi konumu olduğunu...

Düğün değil, gündüz nikah kokteyli istediğimizden bizim için az sayıda alternatiften biriydi Yanık Mektep. Mekanı gördükten sonra başka alternatiflere bakmadan "tamam burada yapıyoruz" dedik. Davetlilerimizin yarıya yakını İstanbul dışından geldi ve mekanı bulmakta hiçbir güçlük yaşamadılar, en büyük avantajlarından birinin merkezi konumu olduğunu söyleyebiliriz. Kuzguncuğun hayran olunası atmosferi de cabası. Diğer bir avantajı da işletmenin sizi hiçbir şeye mecbur bırakmaması. İstediğimiz fotoğrafçıyla çalıştık, dekorlarımızı kendimiz hazırladık. Hiç istemediğimiz şaşaalı şamdanlar, yaldızlı suplalardan birini zorla seçip kişi başı onlarca lira ödemek zorunda kalmadığımız için çok mutluyuz. Hazırladığımız ucuna yapma çiçek bağlanmış yüzküsur parça kurdeleden müstakil dekorumuzu da merdivenle kendileri astılar, nikah günü gelip gördüğümüzde tam hayal ettiğimiz gibi bulduk ve çok sevindik. Biz yiyeceklerden tatmaya fırsat bulamadık ama davetlilerimizden aldığımız geribildirimler hep olumlu; ikramların çok lezzetli ve servis görevlilerinin gayet ilgili olduğunu duyduk. Trioysa (biz akordeon, keman ve flüt tercih ettik) gerçekten bir harikaydı, moodumuzu onlar belirledi. Eğer dans pisti fobisi olan bir gelinseniz ve evlilik akdinizi nikah dairesinde gerçekleştmeye de gönlünüz elvermiyorsa Yanık Mektep'te gündüz nikah kokteyli sizin için doğru alternatif olabilir.

- Sıla & Gürkan

Mayıs '16

...ve daha kapıdan girer girmez işte budur dedik.

Merhabalar, evlenecek çiftler için ilk önemli adım mekana karar verebilmektir. Mekan hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilmenizde 1.derecede önemli bir faktördür. Birçok mekan gezdikten sonra yolumuz Yanık Mektep'e düştü... adını ilk kez düğün.com sitesinde gördüğümde içimde bir şeyler koptu, heyecanlandım ve hemen Sevil Hanım'la iletişime geçip keşif için sözleştik... ve daha kapıdan girer girmez nişanlımla işte budur dedik... mekanı size anlatamam çünkü mutlaka gidip görmeniz o havayı solumanız gerekir... mekan çok güzel ama Sevil Hanım en az mekan kadar bizim karar vermemizi hızlandıran etken oldu... o kadar pozitif, içten, sakin ve doğal ki... o olduğu müddetçe gözünüzü kapayın ve siz diğer kalan işlerinizle uğraşın... hayallerimizin mekanı bizi yanıltmadı ve artık hayal değil gerçek... bu satırları yazarken düğünümüzün üzerinden çok değil sadece 24 saat geçti. tek kelime ile muhteşemdi... ikramların lezzeti, sunumu, çalışanların güler yüzlülüğü & sıcak ilgisi, DJ Emre Bey... gelen tüm davetlilerin geceye gülümseyerek veda etmeleri, bugün Yanık Mektep için davetlilerimizden gelen beğeni, tebrik ve övgü mesajları bizi çok mutlu etti... ve Sevil Hanımcım... sizin yaklaşımınız, pozitif enerjiniz, sevgi dolu bakışlarınız... tek kelime ile harikasınız... sevgili gelin & damat adayları bence boşuna zamanınızı başka mekanlara bakmakla harcamayın... samimi, içten, doğal, kendi evinizde bir davet veriyormuş havasında bir düğünse hayaliniz Yanık Mektep tek adresiniz...

- Ferhan & Birol

Ağustos '16

Durup durup ne güzel düğündü diyoruz.

Düğünümüzün tadı damağımızda kaldı:) 30 Temmuz 2016'daki düğünümüz için bir çok davet mekanıyla görüştükten sonra Yanık Mektep'te karar kıldık. Bizi ilk etkileyen Sevil Hanım'ın olumlu enerjisi oldu, tanıştığımız ilk gün bahçeden ayrılmak istemedik. Dönüp baktığımızda iyi ki Sevil Hanım ve ekibiyle çalışmışız diyoruz, her şey o kadar keyifliydi ki. En önemlisi, Yanık Mektep'te diğer mekanlarda olduğu gibi organizasyon firması, fotoğrafçı, pastacı dayatmaları yok. Biz tüm süslemeyi kendimiz hazırladık, zevkimize göre, keyif aldığımız gibi. Hiç bir şey hazırlamasak da bahçenin kendi havası yeterdi zaten. Tek mecburiyet müzik hizmetinin kendilerince belirlenmesi, ki Emre Bey'i tanıdığımız için ayrıca çok mutluyuz. Yanık Mektep'in kalite çizgisinde bizim de zevklerimize hitap eden şahane bir partiye imza attı. Bizi klişelerden vazgeçiren bir diğer faktör ise kokteyl menüsünün zenginliği oldu. Yemekli bir düğün düşünürken kokteyl davetinde karar kıldık ve her şey çok lezzetliydi. Aileler ve konuklar ikramların lezzet ve yeterliliğinden memnundu; tek olumsuz yorum üst bahçedeki konuklardan geldi. 250 kişilik bir kokteyl olduğu için üst bahçeye ulaşımda biraz aksama olmuş, bu konuyu da özenle halledeceklerine eminim. Tüm çalışanlar çok kibar ve güler yüzlüydü, konuklarımızın memnuniyeti için bu da çok önemliydi. Bizi uzun bir süre ağırladıkları için müteşekkiriz, fotoğraf çekimimizi bahçede yaptık ve şahane kareler çıktı. Oradan oraya koşturmadığımız için de günün tadına vardık. Aklınızda butik bir düğün yapmak, detayları gönlünüzce şekillendirmek veya hiç bir detayla uğraşmadan şehir içinde zarif bir davet vermek varsa Yanık Mektep'i mutlaka görmelisiniz. Durup durup ne güzel düğündü diyoruz.

- Tanla & Denizer

Temmuz '16

Yanık Mektep olmasaydı bir düğün yemeği yapmayı bile düşünmezdik.

2 Nisan 2016 günü düğün yemeğimizde Yanık Mektep bize ev sahipliği yaptı. Harika yemekleri, güzel ekibi, mükemmel sadelikteki ambiyansı ile bizi çok mutlu etti. Hatta öyle ki Yanık Mektep olmasaydı bir düğün yemeği yapmayı bile düşünmezdik. Sayelerinde sevdiklerimizle harika bir anımız oldu.

- Çiğdem & Bekir

Nisan '16

Mekan seçimi konusunda o kadar çok tebrik aldık ki...

Olağanüstü bir nişan daveti geçirmemizi sağladığınız için teşekkür ederiz. Hiçbir zaman unutamayacağımız bir gün oldu. Mekan seçimi konusunda o kadar çok tebrik aldık ki, herkes A'dan Z'ye Yanık Mektep'ten memnun kaldı. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyoruz...

- İlay & Barış

Ekim '16

En başında bize cesaret verdiniz...

Sevil Hanım; En başında bize cesaret verdiniz. Herşey tahminimizden çok daha güzel oldu. Tüm davetliler memnun, biz mutluyuz… Daha ne olsun! Çok teşekkürler

- Ayla & Hakan

Mart '17

Kusursuz, mükemmel, şık, içten bir organizasyonunuz vardı...

Sevil Hanım; Çok Teşekkür ediyorum. Kusursuz, mükemmel, şık, içten bir organizasyonunuz vardı. Sizleri tanımak keyif idi. Bizleri mutlu kıldınız. Allah da Sizleri mutlu etsin. Çok sağolunuz. ***** Mustafa bey; Herşey için çok teşekkür ediyorum. Çok naiftiniz. Her şeye koşturdunuz. Bizi kırmadınız her isteğimizi yaptınız. Çok teşekkür ediyorum size ve ekibinize… Herşey mükemmeldi. Herkes beğendi. Kusursuz bir program gerçekleştirdiniz. İçine sevgi kattınız. Sizin de bir dostunuz var. Tekrar sağolun. Çok teşekkürler

- Mustafa Andı (Bir Baba) &

Nisan '17

İyi ki tercihleri onlara bırakmışız...

Teşekkürler Yanık Mektep, canlarımızın düğünü çok güzel geçti. İyi ki tercihleri onlara bırakmışız. Mekan, servis, kalite ve ortam harika idi. Mutlulukları hep daim olur inşallah.

- Sevil Baklacı (Bir Anne) &

Mayıs '17

Sizlerin neşesi ve rahatlığı bize yansıdı...

Hep mutlulukla hatırlayacagım rüya gibi bir düğün oldu bizim için. Sizlerin neşesi ve rahatlığı bize yansıdı. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

- Gözde & Sevil

Mayıs '17

...ayrı bir organizatör firmaya ihtiyaç olmaması bize çok zaman kazandırdı.

Yanık Mektep'in fotoğraflarını görünce, burayı ziyaret edeceğimiz ilk mekan olarak belirlemiştik. Mekanın güzelliğinin yanında, ayrı bir organizatör firmaya ihtiyaç olmaması bizim için çok uygundu ve bu bize çok zaman kazandırdı. Hazırlık sürecinde de Sevil Hanım'a ne zaman ihtiyacımız olsa kolayca ulaşabildik. Birçok konuda onun tecrübelerine güvendik ve hiç pişman olmadık. Tüm ekip çok profesyoneldi ve misafirlerimiz hem yemeklerden hem servisten memnun kaldı. Emre Bey de bizim zevklerimize uygun şarkı seçimleriyle gecemize renk kattı. Yanık Mektep ekibi sayesinde hep çok güzel hatırlayacağımız bir davet oldu. Özellikle samimi bir ortamda kutlama yapmayı tercih eden tüm çiftlere Yanık Mektep'i mutlaka ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

- Billur & Alex

Nisan '17

Gölgelikler yeterliydi ve yeşillikler arasında kimse bunalmadı...

Her şey tam istediğimiz gibiydi... Yemyeşil bir bahçe, tertemiz masalar, lezzetli yiyecekler kokteyller... Kibar, güler yüzlü bir servis... Tam istediğim şarkıları çalan bir DJ... Gözüyle her şeyi idare edebilen bir organizatör... :) Gerçekten mükemmeldi... Temmuz ayında gündüz kokteyli yapmayi düşünürken biraz endişeliydik aslında, sıcaktan kalabalıktan misafirler bunalır mı diye. Bahçe yemyeşil olduğu ve doğanın yetişemediği her şeyi de Sevil Hanım düşündüğü için hiç sorun yaşamadık. Gölgelikler yeterliydi ve yeşillikler arasında kimse bunalmadı... Özellikle bir çok misafirden düğünlere bakış açılarını değiştirdiğimize dair, hayatlarında gittikleri en keyifli düğün olduğuna dair geri bildirimler alınca çok mutlu olduk. Yanık Mektep ekibine çok teşekkür eder, aa burası nasıl bir yetmiş bir gidip baksak mi diyenlere de şiddetle tavsiye ederiz...

- Sezin & Noyan

Temmuz '17

Bize de düğün yaptırdı ya Yanık Mektep!

Bize de düğün yaptırdı ya Yanık Mektep! Düğün denildiğinde irkilen, masa düzeni, tören akışı, kemikleşmiş müzikleri düşündükçe düğün yapmanın yanından bile geçmeyen bir çifttik Yanık Mektep'in kapısından girmeden önce. Bir davet bahçesi ne kadar samimi ne kadar sıcak ve ne kadar zarif olabilir ki derseniz: Tam olarak bu kadar. Bahçeye girer girmez "bu nasıl bir yer, bu nasıl güzel bir kalp, bu nasıl bir ufuk" diyorsunuz hayranlıkla. Sonra zaten Sevil Hanım'la konuşmaya başlayınca kararınızı kesinleştiriyorsunuz:) O kadar tatlı o kadar iyi ki! Tüm ekibi de öyle. Güleryüzlü, eğlenceli ve zarif insanlarla çalışmak gerçekten çok güzeldi. Bizimki 200 kişilik bir akşam kokteyli idi. Bahçe ilk izlenim olarak "buraya sığar mıyız" dedirtebiliyor. Fakat rahat rahat sığılıyor. Onun dışında aklınıza zaten bir soru gelmiyor. Yemekler mükemmel (herkesten “yemekleri hangi firma yapıyor” soruları aldık düğün sonrası), atmosfer harika, ekip inanılmaz tatlı. Bizi çok mutlu eden şeylerden biri de müziklerdi. Gitar ve akordeonu göremedik ama düğün boyunca Emre Bey’in performansına hayran kaldık. En önemlisi de biz çok eğlendik, hayalimizdeki gibi samimi ve eğlenceli bir düğün oldu. Kendi düğünü için bunu söyleyebilen insanlar olduğumuz, Yanık Mektep’i tercih ettiğimiz, Sevil Hanım gibi değerli bir dost edindiğimiz için çok çok mutluyuz. P.S. Düğünü hatırladıkça, videolarda ne kadar eğlendiğimizi görünce tekrar evlenesimiz geliyor

- Billur & Selman

Temmuz '17

Mekan zaten o kadar büyüleyici ki...

Çok çok güzel, tam hayalimizdeki gibi bir düğün oldu. Mekan zaten o kadar büyüleyici ki, etkisinde kalmamak mümkün değil! Misafirlerimiz de, mekana, yemeklere, organizasyona, her şeye bayıldılar! :) Zaten düğünden sonra 2 kişi Instagram'dan mesaj atmış bana, Yanık Mektep'le ilgili bilgi almak için, tabi ki hep pozitif yorumlarla geri döndüm. :))

- Beyza & Ahmet

Ağustos '17

...son derece samimi ve kaliteli bir düğün...

Yıllardır alışılagelmiş düğünlerden hiç hazetmeyen bir çift olarak internetten yaptığımız araştırmalar sonucunda sadece Yanık Mektep'i çok beğenmiştik. Sonrasında gönderdikleri maille de detaylar çok hoşumuza gitti ve kapısından içeri girdiğimiz andan itibaren başka hiç bir mekan gezmeden direkt kararımızı verdik. Sevil Hanım sayesinde kafamızda en ufak bir soru işareti kalmadan düğünümüzün çok güzel olacağına en başından beri emindik ve gerçekten de her şeyiyle tam da istediğimiz gibi bir düğün oldu :) Bizimki kokteyl olmasına rağmen düğün sonrası kiminle konuşsam herkes yediklerinden son derece mutluydu ve menü oldukça doyurucuydu :) Tüm ekip son derece güler yüzle bizlere bu mutlu günümüzde sorunsuz bir şekilde en başından sonuna kadar yardımcı oldular. Abartılardan uzak, son derece samimi ve kaliteli bir düğün için biz daha iyisini düşünemezdik. Sevil Hanım ve tüm ekibine bir kez daha her şey için sonsuz teşekkürler :)

- Duygu & İlker

Temmuz '17

mekan ve çalışanların tertemiz olması ile tüm yıldızlı "pekiyi"ler sizin oldu

Sevil Hanım Merhaba, Marka Yönetimi alanında uzmanlaşmış bir çalışan olarak büyüklü küçüklü birçok etkinlik tecrübem oldu. Doğa'nın da tasarımcı kimliği ile etkinliklerin reklam işlerini özenle yapmışlığı var. Ancak insanın kendi düğününü planlaması hem telaşlı (herşeyi tek tek kontrol eden, yapılacaklar listesi yapan ve sürekli güncelleyen, daha da mükemmeliyetçi ve sistematik bir gelin oldum!) hem de heyecanlı ve mutlu bir süreç oluyormuş. Bu süreçte sizin gibi tecrübeli ve pozitif bir ekiple çalışmak şansların en büyüğü oldu. Hayalimizdeki kutlamayı gerçeğe dönüştürmek için büyük bir özenle ve güzel enerjileriyle çalışan ve tadı damağımızda kalan bir gün geçirmemizi sağlayan önce size ve tüm Yanık Mektep ekibine hem biz hem de ailelerimiz adına teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Hem çift olarak bizim hem ailelerimizin hem de misafirlerimizin detaylı düşüncelerini sizinle paylaşmak istiyoruz. Gıda mühendisi ve denetimci ablamdan gıda hijyeni, mekan ve çalışanların tertemiz olması ile tüm yıldızlı "pekiyi"ler sizin oldu. :) Misafirlerimiz arasında hem damak zevki hem de tatlı göbekleri ile guru diyebileceğimiz kişilerden de ikramların lezzeti, çeşitliliği ve yeterliliği konusunda tam not aldınız. Gelin ve damat olarak biz aç kaldık ama kimsenin aç kaldığını duymadık. :) Servis ekibinin misafirperver, güleryüzlü ve kibar olması sıcağın yorduğu misafirlerimizin yüreğini serinletti. Mekanın şirinliğine, samimiliğine ve yeşilliğin büyüsüne yapılan övgüler hala kulağımıza gelmeye devam ediyor. En büyük endişemizin müzikler olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Adeta bizi daha önceden tanır gibi, "ailemizin DJ'i" gibi en sevdiğimiz şarkılar ile herkesi coşturan Emre Bey'e de candan teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Mekanın metodolojisine de övgü yazmam şart. Bizlere sunduğunuz dekoratif unsurlar ile ince ince düşündüğümüz sürprizlerimizi hayata geçirmemizi, özgürce süsleme yapmamızı ve mekanı bizim için hatıralarla dolu bir alana dönüştürmemizi sağladınız. Özenle seçtiğimiz ve çerçevelediğimiz aile ve o gün yanımızda olamayan meleklerimizin fotoğraflarının bulunduğu anı bölümünün başında duygulananlar çoktu. O gün ekstra duygusal olan biricik babacığımızın arılarının ballarını sergilediğimiz alana bakıp bakıp gözlerini doldurması hayatımız boyunca unutamayacağımız en duygusal anılardan biri olacak. Åžimdi sıra geldi size; uzaktan tüm ekibi gözleriyle koordine eden tecrübeli bir kumandan, misafirlerin huzur ve mutluluğundan emin olan adeta görünmez bir ev sahibi gibiydiniz. Her zamanki güleryüzünüz ve zarifliğiniz ile kafamı nereye çevirsem oradaydınız ve kutlama esnasında da bizlere güven verdiniz. Ben yazmaktan yorulmadım, umarım böyle uzun bir mail ile sizi yormamışımdır. Düğünün telaşesi ve babamın yorgunluğu ile bunları sizlerle paylaşma fırsatımız olamadı. Åžimdi yanıbaşımda olsanız kim bilir daha neler anlatırdım size. :) Aile olmak büyük bir mutluluk! Bu mutlu süreçte bize destek olan, kendimizi çok yakın hissettiğimiz, candan ve güleryüzlü bir çok kişiyle çalışma şansımız oldu. Bunlardan biri de sizsiniz Sevil Hanım. Yanımızda olup desteğinizi esirgemediğiniz için tekrar çok teşekkür ediyor, kucaklıyor ve bol şans diliyoruz. Sevgiler, Elif ve Doğa

- Elif & Doğa

Temmuz '18

Her şey mi istediğim gibi gider

Gerçekten de en güzel günümdü. Her şey mi istediğim gibi gider. Her şey mi yolunda gider. Çok Teşekkürler Yanık Mektep. Çok Seviyorum sizi.

- Melike & Serkan

Mayıs '18

Kızım iyi ki Yanık Mektep’I seçmiş bu mutlu günümüzde

Başta Sevil hanım olmak üzere; Yanık Mektep ekibine sonsuz teşekkürler. Her şey mükemmeldi. Ellerinize, emeğinize sağlık. Kızım iyi ki Yanık Mektep’I seçmiş bu mutlu günümüzde. Böyle güzel bir mekanda düğün yapmaktan, dostlarımızı ağırlamış olmaktan çok çok mutlu olduk. Sağolun, varolun. Merve Çimen’in annesi Bahar Çimen

- Merve & Tuna

Ağustos '18

...gittiğimiz en güzel düğünün kendi düğünümüz olması hissiyatını bize yaşattığınız için...

Kendi şiirimizi yazmaya şiir gibi bir yerde, şiir gibi bir günde başlama fırsatını o güzel hayal gücünüzle ve vizyonunuzla yaşamamıza fırsat tanıdığınız ve gittiğimiz en güzel düğünün kendi düğünümüz olması hissiyatını bize yaşattığınız için çok teşekkür ederiz.

- Nilay & Dinçer

Temmuz '18

...hayal ettiğimizden de güzel geçti.

Baştan aşağıya o kadar güzeldi ki her şey, herkesten inanılmaz güzel dönüşler aldık... Emeğinize, misafirperverliğinize çok ama çok teşekkür ederim, hayal ettiğimizden de güzel geçti. İyi ki sizinle karşılaşmışız, ileride tekrar görüşmek dilegiyle.

- Belde & Melih

Ekim '18

...Yanık Mektep'e, organizasyonun sorunsuz akışına, gençlerin herkese ulaşmasına, ikramlara hayran kalmışlar.

Sevil Hanım, Ne desek az, ne yapsak az, bizi hiç yormadan, ritüellere boğulmadan keyifle, mutlulukla, ferahlıkla , lezzetle, sevgiyle bir evlilik kutlaması yapmamıza vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bizim için en anlamlı en özel günü unutulmaz bir deneyime dönüştürdünüz. Hem biz hem de tüm davetlilerimiz gerek arkadaş çevresi gerek aile çevresi gerekse iş çevresi hepsi, Yanık Mektep'e, organizasyonun sorunsuz akışına, gençlerin herkese ulaşmasına, ikramlara hayran kalmışlar. Size, Mustafa Beye ve tüm ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Eksik kalan birşey varsa paylaşın lütfen. Ali Beye özel teşekkürlerimi iletiyorum, kısacık zamanda gönlüme göre el buketi yaptığı için 🙏🙏🙏 Gönül dolusu sevgilerimizle,

- Canan & Oğuz

Ekim '18

Zaten gönlünüze Yanık Mektep sevgisi düştüyse...

Yanık Mektep ilk gördüğümüz mekandı ve gördüğümüz gibi İÅžTE BU demiştik. Haziran ayında öğleden sonra yapılan bir nikah davetinin son dakikalarını görme fırsatımız olmuştu ve o bile bize yetti. Sevil Hanım ile kısa bir konuşmanın ardından o gün görmek istediğimiz diğer mekana sadece hatrı kalmasın diye gittik:) zaten hemen Kuzguncuk'a geri döndük. ve anlaşmamızı yaptık :) biz iki düğün ve nikah olmak üzere üç kutlama yaptık. Memleketteki düğün geleneklerin hepsinin yapıldığı, tabir-i caiz ise davullu zurnalı telli duvaklı bir düğün oldu. orada da harika vakit geçirdik fakat; benim ruhumda Yanık Mektep Gelini olmak vardı. Yanık Mektep'te düzenlediğimiz düğün sadece ve sadece bizim istediğimiz gibi bizim eğlencemiz için, bizim karakterimizi gösteren bir düğün olacaktı. anlaştığımız günden düğün gününe dek aklımda ne bir soru işareti ne de gönlümde en ufak bir endişe duydum. gönül rahatlığıyla Kuzguncuk'ta gönlümüze göre, seçtiğimiz şarkılarımızla ve dostlarımızla çok kaliteli ve nostaljik tarzda kendi halimizde partiledik:) zaten dileğimiz de tam da buydu! Yanık Mektep'te düğün yapmayı düşünen bir çiftseniz zaten hayattaki duruşunuz bir tık farklıdır. Ve zaten gönlünüze Yanık Mektep sevgisi düştüyse başka bir yere hiç bakmayın. orası bambaşka bir yer. hayır mekan KÃœÇÃœK DEÄžİL:) Gerçekten biz 200 davetliyi herkes çoook rahat ederek sığdırdık. hayır kimse ayakta kaldık diye sızlanmıyor:) hayır yemekli düğüne GEREK YOK:) Yanık Mektep'teki servis ve lezzet emin olun benim diyen mekanda YOK :) herkes doyasıya dans etti, doyasıya eğlendi, doyasıya yedi... ve herkes düğünden aylar sonra bile hala yemeklerin güzelliğini, ne kadar doyduklarını konuşuyor. Yanık Mektep'i gördükten sonra yapmanız gereken tek şey; herşeyi harika bir insan olan Sevil Hanım'a bırakmak. o sizin için en iyisini gerçekten düşünüyor. Yanık Mektep benim kalbimdeki düğünü gerçeğe çevirdi. Her düğün güzeldir. Ama sanırım her gelin düğününden benim kadar mutlu ve içine sinerek, en ufak bir problem yaşamadan ayrılmamıştır. Bize bu günü yaşattığı için Yanık Mektep'in yeri bizde hep bambaşka kalacak.

- Miray & Burhan

Ekim '18

Kötü müziklerle kafası şişmeyen davetliler ile ...

7 temmuz 2018 günü gerçekleştirdiğimiz düğünümüze ev sahipliği yapan yanık mektep ve ailesi için ne söylesek az... her şeyden önce Sevil Hanım in doğallığı ve dürüstlüğü bizi mekan olarak buraya seçmeye iten güç oldu. Bize her konuda destek olan ve fikir veren biri olarak çok değerli bir insan.... Eğer abartılı düğünlerin gösterisinden uzak mütevazı ama sıcak geçen, Her bir konuğun kötü müziklerle kafası şişmeden eğlenebildiği ve yemeklerinin inanılmaz doyurucu bir o kadar da lezzetli olduğu bir mekan hayal ediyorsanız en uygun yer Yanık mektep diyebiliriz. Düğünden sonra katılan herkesten çok farklı ve hoş bir kokteyl organizasyonu olduğunu duyduk. Kesinlikle öneriyoruz....

- Sinem & Alican

Temmuz '18

Müthiş Bir Hatıra

Mutlak bir heyecanla başladığımız büyük günde ; Sevil Hanım ve ekibinin son derece yüksek profosyonelliği ile stresten uzak , gayet rahatlatıcı müziklerin ve yemeklerin tadına doyamayacağınız ve en önemlisi de misafirleriniz en keyifli bir şekilde ağırlayabileceğiniz , müthiş bir hatıra bırakmanıza çok yardımcı olacak yerdir Kuzguncuk Yanık Mektep

- Funda & Bilal

Temmuz '18

İlk Görüşmede ...

En mutlu günümüzde bizim için en önemli şeylerden birisi düğünümüzün gerçekleşeceği yeri seçebilmekti. Bu konuda, Sevil Hanım ile ilk görüşmemizden sonra Yanık Mektep'in doğru yer olduğuna karar verdik. Sevil Hanım'ın gerek bizim ne istediğimizi detaylıca sorması, gerekse bizim fikirlerimizi anlayıp o yönde yeni fikirler vermesi bizim için çok önemliydi, günümüz sayelerinde mükemmel geçti. Ellerinize sağlık Yanık Mektep ekibi ! :)

- Burcu & Berat

Nisan '18

Sürpriz Bir kış düğünü

Dügün yapsak mi yapmasak mi , daha tam karar bile vermemistik. Bir kac mekan bakalim , ona göre karar veririz dedik , ve ilk hedefimiz Yanik Mektep`ti. Görüsmeye gittigimizde, bahcenin kapisindan iceriye girer girmez ; ortama, detaylara bayildik ve aslinda itiraf ediyoruz o anda kararimizi verdik. Mekanimiz burasiydi ve bir kutlama olacakti. Biz nasili anlatmaya baslamadan , Sevil Hanim istedigimiz herseyi kendisi bize anlatmaya basladi . O anda birbirimize bakisimiz görülmeye degerdi ☺ Kutlama tarihimiz 24 Mart icin icimizde hava ile ilgili süpheler olmasina ragmen, nasil olsa Mart sonu, ne kadar kötü olabilir ki derken, iki derece hava sicakligi ve yagmur bizi karsiladi o gün . Biz bir ilkbahar dügünü düsünürken, Sevil Hanim bize cok güzel , en ufak bir aksaklik , sikinti olmadan sürpriz bir kis dügünü yasatti. Yanik Mektep ekibi o kadar iyi hazirlanmisti ki, söminesiyle, isiticilariyla, servisi, yemekleri ve müzik secimi ile bize unutamayacagimiz bir gece hediye ettiler. En önemlisi de en gencinden, en yaslisina kadar tüm davetlilerimizin en cok eglendikleri sayili aksamlardan birini yasadiklarini söylemeleri oldu. Biz amacimiza ulastik: Hem evlendik , hem de bugünü kutlarken cok eglendik. Kendi dügününde davetliymis gibi eglenmek, rahat etmek isteyen, sicak bir mekan arayan ciftelere ve davet organizasyonun stresini yasamak istemeyenlere her mevsim icin tavsiyemiz , kendinizi Yanik Mektep ekibinin ellerine birakin ! Kendi adimiza ve en önemlisi 15 inden 93 yasina kadar tüm davetlilerimiz adina tekrar cok tesekkür ederiz. E&G

- Evrim & Gürşat

Mart '18

Unutamayacağımız bir gecenin...

Düğün ve koşuşturmacalar sonrası kendimize yeni gelebildik o yüzden aradan bir kaç gün geçtikten sonra size ancak teşekkürlerimizi iletebiliyoruz. Unutamayacağımız bir gecenin mimarı oldunuz, her şey için ellerinize sağlık. :) Aile büyüklerimizden en sevdiğimiz dostalarımıza kadar HERKES mekana ve servisin güzelliğine övgülerini iletti. Başta siz, sonra Mustafa Bey, sonra da o gün bize bu güzel günü yaşamamızda yardımcı olan tüm çalışanlara büyük teşekkür. Biz sizi çok sevdik ❤️

- Gizem & Tolga

Ağustos '18

Pinterest düğünü ...Bir film gibi!

Yanık Mektep Kuzguncuk'ta muhteşem bir düğünle evlendik. Hayallerimizin ötesinde bir düğündü ve hayatımızın en güzel günüydü. Gelen tüm arkadaşlarımız 1 senedir düğünümüzün gittikleri en güzel düğün olduğunu ve çok eğlendiklerini söyleyip duruyorlar, bunda mekanın payı çok büyük. Biz klasik düğünlerden pek hoşlanmayan bir çiftiz, istediğimiz tarzda bir yer bulabileceğimizi düşünmediğimiz için yurt dışında evlenmeyi düşünüyorduk ki o sırada Düğün.com aracılığıyla Yanık Mektep ile tanıştık. Buradaki yorumları okuduk ve bize uygun bir yer olduğunu düşündük, mekanı kendi gözlerimizle gördüğümüzde de aşık olduk ve başka yer bakmadık bile. Çok güzel bir bahçe ve çok güzel dekore edilmiş bir mekan. Gelen veya fotoğrafları gören arkadaşlarımız düğünümüzü "Pinterest düğünü" veya "filmlerdeki gibi" şeklinde tanımlıyorlar. :) Düğünümüz kokteylli bir düğündü, tüm konuklarımız ikramları çok beğenmişler, çok lezzetli ve çok yeterli olduğunu söylediler. Müzikler çok beğenildi, playlist'i kendimiz oluşturduk, böyle bir imkan olması çok güzel, müzik konusunda bizimle aynı hassasiyete sahip bir mekan olduğu için de bir yerden sonra düğün istemediğiniz noktalara gitmiyor ;) Bu da bizim seçimimizdeki en büyük etkenlerden biriydi. Mekan sizi hiçbir şeye zorlamıyor, isterseniz her şeyi kendiniz istediğiniz gibi organize edebiliyorsunuz, bu çok keyifli bir şey, bunun yanında desteğe ihtiyacınız varsa da Sevil Hanım her zaman aileden biri gibi yanınızda. Kendisi sayesinde düğünümüze canlı karşılama müziği ve pilav arabası gibi tatlı detaylar ekledik, Yirmidört Pasta'dan Çiğdem Hn. ile tanıştık. Düğün pastamızı da klasik istemediğimiz için Çiğdem Hn. bize çok lezzetli ve şirin kavanoz pastalar yaptı. Pastaları da herkes çok beğendi. Bu mekan herkese uygun ancak özellikle klasik düğünlerden hoşlanmayan, gerçekten özel bir gün yaşamak, kendi düğününden keyif almak isteyen, eğlenmek ve bugünü hep özlemle hatırlamak isteyen bir çiftseniz bu mekan tam size göre. :)

- Özgen & Can

Eylül '17

Ben 'Yanık Mektep Gelini' olacağım...

Bir karşılaşma, bir denk geliş, bir vesile ile bir araya gelip üstelik bu kadar az sürede böyle sevdiğim biri olmadı… Siz ve tabii ki ; hepsi size benzeyen ekip sayesinde kendimi sürekli keşke o geceyi en baştan bir kez daha yaşayabilsem diye buluyorum. İyi ki ben ‘’Yanık Mektep gelini olacağım’’ diye hayal ettim, tutturdum , iyi ki kesişti yollarımız… Mutluluğumuz ile mutlu olacak, en en en derinden sevdiklerimizi kendi bahçemize davet etmiştik , evimizdi, öyle sıcacık bir Ekim akşamıydı… Hayatımızın en özel günlerinden biri ancak bu kadar masalsı yaşanabilirdi.. Sizi çok seviyorum

- Derya & Besim

Ekim '18

“Yolu o bahçeden geçenler sonsuza kadar mutlu yaşarmış diyorlar...”

İnsanın ömür boyu hafızasında taşıdığı düğün anı, belki de en özel andır.

Yanık Mektep öylesine özel bir mekan ve oranın yaratıcısı Sevil Usanmaz ile ekibi öyle özel kişiler ki, o gece yaşadıklarımız hayatımızın olabilecek en güzel anlarını hafızamıza Haziran ayında kazıdı.

Yazarken bile duygulandığım o düğün akşamını kelimelere dökmek çok zor. Herşey öylesine içimize sindi ve bizi mutlu etti ki, daha iyisi ne olurdu bulamıyorum. Tüm davetlilerimizin memnuniyet belirtecek, bizim de teşekkür edecek kelimeler bulamadığımız duygu yüklü diyaloglar yaşadık.

Yemekleriyle, müzikleriyle, sunumlarıyla herkes deneyimlediği en güzel düğün olduğunu söyledi tüm akşam boyunca.

Yanık Mektep, asla alışılagelmiş düğün formatını ve hizmetini size sunmuyor. Kişiye özel dikilmiş bir elbise gibi tüm detayları o bahçenin sıcak ve samimi ortamında, size özel ve unutulmaz kılıyor.

İyi ki Yanık Mektep ve Sevil Usanmaz ile karşılaştık, iyi ki hayatımızın en mutlu anını o bahçede kutladık.

Aklımıza geldikçe ''iyi ki, iyi ki, iyi ki!'' demeye devam ediyoruz hep.

Yolu o bahçeden geçenler sonsuza kadar mutlu yaşarmış diyorlar. :)

Tüm İnvito ekibine, müziklerimizin kahramanı Emre Köseoğlu'na sonsuz teşekkürlerimizle!

- İrem & Emre Düzgün

Haziran '13

“Hayallerimizdeki gibi bir organizasyon gerçekleştirdiğiniz için binlerce kez teşekkür ederiz...”

Merhaba Sevil Hanım,

Hayallerimizdeki gibi bir organizasyon yapmamızı sağladığınız için binlerce kez teşekkür ederiz, herşey mükemmeldi :)

Bir sorum olacak, günlerdir herkes beni pasta için arıyor :) Pastayı yapan firma/pastane neresiydi acaba? Şimdiden bir sürü sipariş vermek isteyen var da :)

Tekrardan herşey için çok teşekkür ederiz, görüşmek üzere.

- Arzu Bayramoğlu

Haziran '13

“...muhteşem ekibinizle birlikte çalışmaktan her zaman mutluluk duyduğumu...”

Merhaba Sevil Hanım,

Dün gece yine çok güzel bir geceye ev sahipliği yaptığınız, anlayışınız ve her şey için tekrar teşekkür etmek isterim.

Sizinle ve muhteşem ekibinizle birlikte çalışmaktan her zaman mutluluk duyduğumu bilmenizi de isterim.

Sizin aracılığınız ile tüm ekibe de teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletirseniz sevinirim

- Ebru Esmen

Haziran '13

“Umarım hep beraber daha nice güzel işler yaparsınız.”

Sevil Hanım,

Her şey çok güzeldi biz çok memnun kaldık. Ekibiniz de güleryüzlü ve yardımseverdi. Umarım hep beraber daha nice guzel işler yaparsınız.

Herkes hem mekanı hem atmosferi çok beğendi. Tam bizi anlatan bir tören olduğunu söylediler.

Her şey için çok teşekkürler, biz çok keyif aldık. Ve sahsen benim çok içime sindi.

- Burcu Meriç

Haziran '12

“Lüks otel salonları ve giydirilmiş sandalyelerin üzerine kocaman bir çizik attım.”

Yıllardır otel ve dügün salonlarında yapılan düğünlerden hiç hoşlanmayan ve bu düğünlere katılmaktan hoşnut olmayan ben ve erkek arkadaşım Yanık Mektep’in bahçesini gördüğümüz an büyülendik. Aynı zamanda bizi karşılayan işletmeci Sevil Hanım da bir o kadar rahat ve keyifli bir insandı. Bahçede oturup şartları konuştuk ve içim açıldı. Lüks otel salonları ve giydirilmiş sandalyeli havasız düğün salonlarının üzerine kocaman bir çizik attım. Bahçeden ayrılırken erkek arkadaşımın da aynı şeyleri söylemesi içimi rahatlattı. Düğünümüzden 3 ay önce gittiğimiz Yanık Mektep’te organizasyon gününün gelmesini beklemek çok zor oldu, çünkü bahçe bizi fazlasıyla heyecanlandırmıştı.

Düğün günü geldiğinde eşyalarımızı bırakmak için bahçeye uğradık ve herşey organize edilmişti, profesyonel ekip ruhunu görmek günün en rahatlatıcı ayrıntısıydı. Profesyonel oldukları kadar da güler yüzlü ve içten olan bu ekip gece boyunca yanımızdaydı. Bize kendimizi o kadar özel hissettirdiler ki, anlatabilmek pek mümkün değil...

Akşam olup misafirlerimiz gelmeye basladığında hoş karşılama, servis kendini daha da iyi gösterdi. Misafirlerimizden gelen yorumlar son derece olumluydu. Yemeklerin ve sunumun kalitesi tartışılamaz. Mekan mükemmel, siz bizi düğüne değil, masal diyarına çağırdınız dediler. Bunu duymak kendi adıma ve eşim adına mutluluk vericiydi. Gece sonunda ayrılırken de eşim ve benim bahçeye ve personele karşı sempatimiz daha da artmıştı. Sanki kendi evimizin bahçesindeydik ve misafirlerimizi ağırladık. Herkes çok memnun ayrıldı.

Tüm ekibe sonsuz sevgiler…

- Melis & Eray Uman

Ağustos '13

“Her şey öylesine içimize sindi ve bizi mutlu etti ki, daha iyisi olamazdı.”

Ömür boyu hafızamızda taşıyacağımız bir andı dün gece. Yeni bir ay, yeni bir başlangıç.

Yanık Mektep ile hikayemiz çok zaman öncesine dayaniyor ve karşılaştığımız ilk an öyle içten dilekler dilemişim ki bugün burdayiz. Bize mekanı evimiz sıcaklığında hissettiren mükemmel insan Sayın Sevil Usanmaz ve profesyonel ekibi için söylenecek çok söz var ama yaz yaz bitmez. Hafızamıza nasıl kazıdıysak hala her dakika gözümüzün önümüzde.

Her şey öylesine içimize sindi ve bizi mutlu etti ki, daha iyisi olamazdı. Bütün davetliler de memnuniyetlerini iletmemizi istediler.

Dekorasyonuyla, yemekleriyle, Erdem Köseoğlu'nun herkesi piste döktüğü muhteşem müzikleriyle ve Sevil Hanım'ın da sonuna kadar bize eşlik etmesiyle enerjimizin çok yüksek olduğu bir gece yaşadık.

İyi ki Kuzguncuk aşkımıza şahit oldu ve Yanık Mektep'i o gün gördüm, Kenan'a ısrarla o yokuşu çıkalım dedim :)

Zaman geçtikçe geriye dönüp baktığımızda hep "İYİ Kİ" diyeceğiz.

Uzun lafın kısası; herkese sonsuz teşekkürler. 22.06.2014 ve daha sonraki mutluluklarımızda görüşmek dileğiyle.

- Duygu & Kenan

Şubat '14

“...ikramları ve içecekleri anlata anlata bitiremiyorlar.”

Sevil Hanım merhaba,

Biliyorsunuz sonunda evlendik, hala inanamıyoruz :) Size ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalır emin olun.

Bu güzel geri dönüşlerin, mekanın, davetin ve törenin güzel olmasında sizin büyük katkınız var, iyi ki Nazan Hanım sizi bize tavsiye etmiş.

3 numaralı menüyü okuyunca karnım nasıl acıktı bir bilseniz. O güzel şeylerden yiyemedik, ama gelenler ikramları ve içecekleri anlata anlata bitiremiyorlar, onlar anlattıkça biz hem mutlu oluyoruz, hem acıkıyoruz.

Sevgili eşimle gelince bol bol konuşma fırsatı buluruz inşallah

Sevgiler...

- Handan & Soner

Nisan '14

“Yanık Mektep hep soluğumuz olarak kalsın...”

Sevil Hanım merhaba,

Çağla ve Ümit'in nişanını inanılmaz bir geceye çevirerek bizleri mutlu ettiniz.

Sayın Sevil Usanmaz'a ve bütün Yanık Mektep çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Bizler yaşadıkça Yanık Mektep hep soluğumuz olarak kalsın...

İyi ki yollarımız kesişti ve sevgili Sevil Hanım'ı tanıdık.

- Nurol

Nisan '14

“...güven veren davranışınız bizi hiç yanıltmadı.”

Sevil Hanım merhaba,

17 Mayıs 2014 tarihinde, Yanık Mektep'te gerçekleştirmeyi planladığımız "Elif & Burak Nikah Kokteyli"nde, konuklarımızı evimizin bahçesindeymiş gibi sevgi ve içtenlikle ağırlama imkanı bulduk.

Sıcacık duygularla başlayan, güven veren davranışınız bizi hiç yanıltmadı.

Başta size ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

- Ferhan

Mayıs '14

“İyi ki Yanık Mektep ve sizinle karşılaşmışız...”

Merhaba Sevil Hanım,

Muhteşem bir gündü, her şey için çok teşekkür ederiz.

İyi ki Yanık Mektep ve sizinle karşılaşmışız.

Tüm davetliler de hem mekana hem cateringe hem de müziğe bayılmışlar bize yapılan yorumlara göre.

Bir sürü güzel fotoğraf var bizde, sizinle de paylaşırız en kısa sürede.

Tekrar tekrar çok teşekkürler ve sevgiler.

- İrem & Burak

Haziran '14

“...tüm davetlilerimiz hayran olmuşlar...”

Sevil Hanım,

Dün gece için size ne kadar teşekkür etsek az. İlk duyumlarımıza göre tüm davetlilerimiz hayran olmuşlar, hem ortama hem yemeklerinize hem de servise...

Tekrar ve tekrar binlerce kez size ve tüm ekibinize teşekkür ederek artık sizi rahat bırakıyoruz. :)

Sizi üzdüğümüz, darladığımız olduysa affola.

Görüşmek üzere,

- İdil & Kerem

Haziran '14

“Bütün ısrarlara direnip bana hayal ettiğim gibi bir düğün yaşattınız.”

Sevil Hanım,

Öncelikle herşey için çok teşekkürler.

Bütün ısrarlara direnip bana hayal ettiğim gibi bir düğün yaşattınız. İkramlar, içecekler, atmosfer, müzikler, hatta yağmur... Hepsi harikaydı :)

Sevgilerimizle

- Özlem & Onur

Haziran '14

“...Yanık Mektep’i görmeye gittik ve dedik ki tamamdır...”

Klasik düğünlerden hiç hoşlanmayan bir çift olarak Yanık Mektep'in bahçesi İlk görmek istediğimiz mekandı ve başka bir yeri ziyaret etme gereği duymadık..Sevgili Sevil Hanım da kararımızı etkileyen önemli bir etkendi. Kendisinin önerileri ile birlikte düğünümüz standartın dışında ve tüm misafirlerimizin "katıldığımız en keyifli düğündü dedikleri" bir geceye dönüştü.Ortam, müzikler, ikramlar her şey çok güzeldi.

İyi ki hayatımızın en mutlu anını o bahçede kutladık.

Desteği ve sıcaklığı için Sevil Hanım'a, yüm İnvito ekibine, tadına doyamadığımız düğün cupcake'lerimiz için Misket Pastaya ve müziklerimizi yöneten Emre Köseoğlu'na sonsuz teşekkürlerimizle!

- Gamze & Ali

Temmuz '14

“Her şey çok ince düşünülmüştü...”

Sevil Hanım merhaba,

Düğünden sonra size yazma fırsatım olamadı. O akşam bizler dahil tüm misafirler çok keyif aldı. Herşey çok ince düşünülmüştü... İftar için misafirlere çorba ikramı, hurma ikramı süper fikirlerdi :)

Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederiz. Emeği geçen tüm arkadaşlara ve özellikle pastalar için misket pastaya.

Sevgiyle kalın.

- Gamze & Ali

Temmuz '14

“...keşke bugün de düğünümüz olsa dedirten mekan :)”

Evliliğimizin ilk gününde, keşke bugün de düğünümüz olsa dedirten mekan :)

Bunu hissetmemizdeki katkılarından dolayı Sevil Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Sorunsuz, muhteşem bir geceydi hayallerimizdeki gibi...

Sevgilerle.

- İrem & İbrahim

Ağustos '14

“Yanık Mektep kelimenin tam anlamıyla bizim kurtarıcımız oldu.”

Sevil Hanım merhaba,

Sevgilim ve ben düğünlerden hiç hoşlanmadığımız için yurtdışında evlenmeyi çok istemiştik. Heryerden parlak taşlar fışkıran otel salonları, altın rengi giydirilmiş sandalyeler, kabus gibi müzikler insanı evlenmekten soğutur çünkü :) Ancak ailelerimiz yurtdışı fikrine çok sıcak bakmadıkları için ve biz de onları kırmak istemediğimiz için mini bir düğün yapmaya karar verdik.

Yanık Mektep kelimenin tam anlamıyla bizim kurtarıcımız oldu. Sevil hanım o kadar güzel önerilerde bulundu ki sayesinde birçok arkadaşımızdan harika yorumlar aldık. Mesela çıkış yapmayıp konuklarımızı kapıda karşıladık, bu durumla bir çok insan ilk kez karşılaşmış ve çok hoşlarına gitmiş. Diğeri de düğün pastası yerine kağıt helva arası dondurmaydı :)

Müzikler harikaydı, İnvito ekibi tek tek harikaydı, mekan harikaydı. Biz heyecandan hiçbirinin tadına bakamadık ama arkadaşlarımızdan duyduğumuz kadarıyla ikramlar da harıkaymış :) hatta bir arkadaşımdan bugün aldığım yorum "konsolosluk bahçesinde evlensen bu kadar nezih ve doğal bir ortam yakalayamazdın" oldu. Tüm bunlara ek olarak Sevil Hanım ve "içindeki İtalyan" bize bir de balayı rotası çizdi :) İtalya konusunda gerçekten çok bilgili bu konuda da kendisinden bol bol bilgi alınabilir.

Sevil hanıma ve ekibine çok çok çok teşekkür ediyoruz.

- Oya & Melih

Eylül '14

“...evimizin bahçesinde dostlarımızı ağırlıyormuş gibi rahat hissettiğimiz...”

Sevil Hanım merhabalar,

Size her şey için ne kadar teşekkür etsek az. Kendimizi evimizin bahçesinde dostlarımızı ağırlıyormuş gibi rahat hissettiğimiz bir düğünümüz oldu seyenizde.

Ortam, müzikler, ikramlar her şey çok güzeldi. Özellikle kaç kişiden ikramlara övgü dinlediğimizi anlatamayız :)

Daha başka ne olsun isterdiniz diye sorsanız inanın verecek cevabımız yok. İyi ki Yanık Mektep var, iyi ki siz varsınız ve pek tabi iyi ki Emre var.

Görüşmek üzere, sevgilerimizle.

- Betül & Ender

Eylül '14

“İyi ki sizinle karşılaşmışız...”

Bize hiç unutulmayacak, rüya ve masal gibi bir gece yaşattıkları için Yanık Mektep ekibine ve özellikle Sevil Hanım'a sonsuz teşekkür ederiz.

Her şey mükemmeldi...

İyi ki sizinle karşılaşmışız...

Sevgiler

- Rengin & Emre

Eylül '14

“Kendi çocuklarımız gibi sevdik.”

Sevgili Sevil hanım,

9 Kasım Pazar günü İmge ve Erdem'in nişan davetinde Yanık Mektep'te misafiriniz olduk. Mekanın sıcak ve samimi güzelliği hepimizi çok etkiledi. Tüm detaylar ince bir zevkle düşünülmüş ve özenle düzenlenmişti. Sevgiyle ve keyifle hazırlandıkları çok belli olan harika yemekler için, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Pek çok misafirimizden yemeklerle ilgili bolca övgü duyduk.

Servis ekibi ise hepimizin gönlünü fethetti. İşini çok severek, gönülden yapan bir grup pırıl pırıl genç insan. Hepsi birbirinden güler yüzlü, düzgün, belli ki eğitimli, kültürlü, harika çocuklar. Kendi çocuklarımız gibi sevdik. Günümüzün çok güzel geçmesinde katkıları çok büyük. Sağolsunlar, varolsunlar. Hayat yolları hep aydınlık olsun.

Bizim için çok özel olan bu günde, Yanık Mektep'de sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduk. Günün sonunda mekandan ayrılırken herkesin yüzü gülüyordu.

Çok teşekkür ederiz. Sevgiyle ve ışıkla...

- Ezel

Eylül '14

“...şimdiye kadar gittikleri düğünlerden farklı olduğunu...”

Sevil hanım,

Hem bizim açımızdan, hem misafirler açısından her şey çok iyiydi. Düğünden sonra kiminle konuşsak; şimdiye kadar gittikleri düğünlerden farklı olduğunu ve çok keyif aldıklarını söylediler. Bizim de kafamızdaki düğün tam anlamıyla gerçekleşmiş oldu.

Size ve ekibinize tekrar tekrar teşekkür ederiz. Umarız bir başka arkadaşımızın düğününde bu sefer misafir olarak Yanık Mektep'e geliriz :)

Görüşmek üzere...

- Simay & Mert

Mayıs '15

“...Yanık Mektep’i görmeye gittik ve dedik ki tamamdır...”

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Yanık Mektep’i görmeye gittik ve dedik ki tamamdır, daha fazla mekan bakmamıza gerek yok. Bahçenin güzelliği, sıcaklığı bir yana Sevil Hanım’ın candanlığı, işine olan özeni ve de hakimiyeti bu güzel gün için başka düşünücek telaşlanacak bir şey bırakmadı bize. İlk tanıştığımız gün kafamızda elbet birşey canlandırdık, o günün hayalini kurduk fakat düğün bittiği zaman anladık ki hayalini kurduğumuzdan daha güzel daha keyifli mükemmel bir gece yaşadık tüm konuklarımızla birlikte. Bu bahçe bizim şansımız oldu. Keşke tekrar bir düğün yapsak da konuk olarak da o gecenin keyfini bir çıkartsak :) Düğüne gitmesek çaya kahveye Sevil Hanım’I ziyarete muhakkak o bahçeye geleceğiz.

- Selin & Serhat

Haziran '15

Yorumlar - Yanık Mektep